O Nas

Witamy w iWatches.pl!


iWatches to sklep internetowy, w którym znajdziesz najbardziej odważne, ekscytujące i szykowną odzież modową, zegarki, elektrykę, opiekę nad dzieckiem, dom i kithen. Nasze niedrogie kolekcje mają na celu zdefiniowanie nowych trendów, doskonałości wzornictwa i wyjątkowej jakości, aby zaspokoić potrzeby każdego początkującego fashionisty. Oryginalnym pomysłem jest dzielenie się nowościami i trendami mody na odzieży damskiej z modnymi, wolnymi od myślenia dziewczynami i oferujemy szybką modę na całym świecie.


Kim jesteśmy?


iWatches jest własnością Lew Czarneckiego (osoba fizyczna)

Adres: ul. Mochnackiego Maurycego 42 02-042 Warszawa

Tel: +4869 834 04 74

E-mail: info@iwatches.pl

Numer świadectwa indywidualnej działalności: 26154785Nasza wizja:


Firma iWatches została założona z jasną wizją: dostarczać najnowsze fascynujące projekty modnego bioder oraz zapewniać wyjątkową wartość, jakość i doskonałą obsługę klienta. Oferujemy szeroki wybór ubrań, butów, akcesoriów i wiele więcej, aby ozdobić Twoją garderobę stylem.


Nasze aspiracje:


Nasze ekscytujące marki składają się z nowo pojawiających się projektantów, a nasi wymagający kupujący dbają o najlepszy wygląd w dowolnym miejscu, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć styl, który możesz nazwać własnym. Moda to coś więcej niż styl: to także nasze aspiracje, dlatego nasze projekty są tak wyjątkowe i indywidualne jak Ty.


Dla tych, którzy przyjmują inspirującą modową modę, która wyprzedza trend, witamy w eleganckim miejscu.